Proje Bilgileri

Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Zorlu Doğal – Kızıldere GES için hazırlanmış olan Çevresel ve Sosyal İzleme ve Yönetim Planı aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Zorlu Doğal – Kızıldere III GES – 1. Ünite için hazırlanmış olan Uygulama Sonrası Sosyal Değerlendirme Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Zorlu Doğal – Kızıldere III GES – 2. Ünite için hazırlanmış olan Uygulama Sonrası Sosyal Değerlendirme Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Turcas - Kuyucak JES için hazırlanmış olan Uygulama Sonrası Sosyal Değerlendirme Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Yerka – IDA JES için hazırlanmış olan Uygulama Sonrası Sosyal Değerlendirme Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


*Dosyaları indirmek için üzerlerine tıklayınız.

*Dosyaları okuyabilmeniz için Adobe Reader programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Eğer Adobe Reader kurulu değilse bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.