Portföy Yönetimi

Ekonomi dünyası ve piyasalar teknolojik gelişmelere paralel olarak gün geçtikçe karmaşık bir hale gelmektedir. Farklılaşan ürünler, coğrafi bölgeler ve mevzuatlar, kazançlı yatırım fırsatları arayan kişi ve kurumları çözümü güç denklemlerle karşı karşıya bırakmaktadır. Özellikle profesyonel yaşantısı nedeniyle portföylerini yönetmek için yeterli zamanı olmayan bireysel ve kurumsal yatırımcıların, risk tercihlerine uygun doğru ürün bileşimini bulması giderek zorlaşmaktadır.

Portföy yönetimi hizmetlerimiz ile bilgi ve deneyimimizi müşterilerimizin varlık ve hedefleriyle buluşturarak risk tercihi ve getiri beklentilerine en uygun yatırım performansını hedefliyoruz.

Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) düzenlemelerine uyum çerçevesinde müşterilerimize sunduğumuz sermaye piyasası ürünlerine yönelik hizmet yelpazesini daha da genişletmek, etkinliğini ve ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla, Portföy Yönetimi hizmetlerini müşterilerimize iştirakimiz Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde sunmaktayız.

Portföy Yönetimi işlemlerinizi, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de açacağınız hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.

Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak yurtiçi ve yurtdışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara dünya standartlarında aracılık ve yatırım hizmetleri sunan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş, geniş müşteri tabanı ve yaygın şube ağı ile TSKB’nin hem önemli bir iştiraki hem de yatırım bankacılığı hizmetlerinde en güçlü iş ortağıdır.

  • Geniş ürün yelpazesi ile müşteri odaklı hizmet anlayışı
  • Gelişmiş teknolojik altyapı ile hızlı ve kaliteli hizmet
  • Yaygın şube ağı
  • Özel işlem merkezi
  • İnternet ve telefon şubeleri
  • Tüm müşterilerine online piyasa analizi, yorum ve araştırma raporları
  • Online yatırım danışmanlığı hizmeti

Farklılaştırılmış Yönetim Grupları

Portföy yönetim birimindeki uzmanlarımızın ülkemiz ve global sermaye piyasalarını etkileyen bilgi akışlarını takip ederek her bir özel ihtiyaca göre tasarladığı portföy yönetim grupları, “ Birikim, Hisse, Karma, Katılım, Mevduat ve Türev Grupları ” gibi farklı özelliklere sahip derinlikli yapılar içermektedirler.

cevreciyiz.com , Türkiye’nin sürdürülebilir bankası TSKB tarafından desteklenmektedir.