Danışmanlık Hizmetleri

TSKB olarak Türk özel sektör yatırımlarını tematik kredilerimiz ve yenilikçi finansman ürünlerimizle desteklerken, 35 yıldır sunduğumuz sektör spesifik danışmanlık hizmetlerimizle iş dünyasına ve kalkınmanın tüm aktörlerine katma değer yaratmaya devam ediyoruz.

Finansal danışman, mühendis ve ekonomistlerden oluşan danışmanlık ekiplerimizde Türkiye’nin lokomotif sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara dönüşüm, gelişim ve sürdürülebilirlik yolculuklarında rehberlik ediyoruz.

Ülkemizde yatırım planlayan global şirketlere ve fonlara yönelik uluslararası standartta danışmanlık hizmetlerimizle yabancı yatırımcıların en yetkin lokal iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Kalkınma misyonumuz çerçevesinde kamu kurumları ve uluslararası fon sağlayıcılarla güç birliği içinde ülkemiz ekonomisine sürdürülebilir değer yaratacak projelerde yer alıyoruz.

TSKB’nin 70 yıllık kalkınma ve yatırım bankacılığı birikiminden güç alan uzmanlığımız, geniş ürün gamımız ve üstün nitelikli danışmanlarımızla sunduğumuz hizmetlerde, müşterilerimizle beraber fark yaratmak ve geleceği şekillendirmek üzere yola çıkıyoruz.

Hayallerinizi sağlam temeller üzerinde gerçekleştirmek için;

  • Şirketinizin yatırımlarında ve projelerinde en güvenilir iş ortağınız olmayı değerlerimizin başına koyuyoruz.
  • Hedeflerinizi doğru bilgi ve analizlerle etkin stratejilere dönüştürmenizi sağlıyoruz.
  • Projelerinize getirdiğimiz vizyoner ve objektif bakış açısı ile en doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.
  • Çözüm yetkinliklerimiz kadar öngörü yeteneğimizle de değer yaratıyor, sinyalleri etkin analiz ederek erken dönemde önlem almanızı sağlıyoruz.
  • Projelerinizde, sektörel uzmanlığa sahip finansal danışman, mühendis ve ekonomist ekiplerimizin yüksek kapasitesiyle büyük bir etki yaratıyoruz.
  • Güçlü kaslarımız olan kalkınma ekonomisi, sürdürülebilirlik ve kapsayıcılık modellerini iş süreçlerinize entegre ederek rekabet gücünüzü artırıyoruz.
  • Ülke ekonomisi ve potansiyeline dair 70 yıllık lokal bilgi birikimimizi global standartta hizmet anlayışıyla sunuyoruz.

Hizmet Yelpazemiz:

Ekonomik Araştırmalar

TSKB Ekonomik Araştırmalar bölümü Türkiye ekonomisinin ve başlıca sektörlerinin uzun vadeli gelişme dinamiklerine yönelik kapsamlı araştırmalar yaparak, piyasalardaki gelişmeleri eşzamanlı takip ediyor. Piyasalardaki gelişmelerle ilgili olarak da düzenli raporlama yaparak yatırımcılara zamanında, katma değerli yorumlar iletmeyi hedefliyor.

cevreciyiz.com , Türkiye’nin sürdürülebilir bankası TSKB tarafından desteklenmektedir.