Proje Bilgileri

Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Zorlu Doğal – Kızıldere GES için hazırlanmış olan Çevresel ve Sosyal İzleme ve Yönetim Planı aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Zorlu Doğal – Kızıldere III GES – 1. Ünite için hazırlanmış olan Uygulama Sonrası Sosyal Değerlendirme Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Zorlu Doğal – Kızıldere III GES – 2. Ünite için hazırlanmış olan Uygulama Sonrası Sosyal Değerlendirme Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Turcas - Kuyucak JES için hazırlanmış olan Uygulama Sonrası Sosyal Değerlendirme Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Dünya Bankası “Jeotermal Geliştirme Projesi (P151739)” kredisi kapsamında finanse edilen Yerka – IDA JES için hazırlanmış olan Uygulama Sonrası Sosyal Değerlendirme Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Avrupa Yatırım Bankası’ndan (AYB) temin edilen TSKB Enerji ve Çevre Kredisi / A kapsamında finanse edilen Ova Regülatörü ve HES projesi için hazırlanmış olan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Avrupa Yatırım Bankası’ndan (AYB) temin edilen TSKB Enerji ve Çevre Kredisi / A ve B kapsamında finanse edilen Gök Regülatörü ve HES projesi için hazırlanmış olan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


Avrupa Yatırım Bankası’ndan (AYB) temin edilen TSKB Enerji ve Çevre Kredisi / B kapsamında finanse edilen Derya II Regülatörü ve HES projesi için hazırlanmış olan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Raporu aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.


*Dosyaları indirmek için üzerlerine tıklayınız.

*Dosyaları okuyabilmeniz için Adobe Reader programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Eğer Adobe Reader kurulu değilse bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.