10.11.2014

34. Enerji Verimliliği Haftası’nın en önemli etkinliği olan 6. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) 14-17 Ocak 2015 tarihlerinde Expotim tarafından düzenleniyor

34. Enerji Verimliliği Haftası’nın en önemli etkinliği olan 6. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) 14-17 Ocak 2015 tarihlerinde Expotim tarafından düzenleniyor. Enerji verimliliği alanında Türkiye'nin en büyük ve en önemli etkinliklerinden biri olacak olan EVF 2015, Türkiye'de enerji verimliliği kanunu yürürlüğe girdikten sonra ilk kez 2009 yılında düzenlenmiştir. Enerji verimliliği haftası çerçevesinde gerçekleşecek olan fuar, enerji verimliliği alanında işbirliklerine ev sahipliği yapıyor.

6. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF) ile katılımcı ya da ziyaretçi olarak, enerji verimliliği alanında çalışan bilim insanları, kamu, özel ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileriyle tanışılabilir, paneller çerçevesinde bu alandaki yenilikler takip edilebilir, uluslararası ve yerel firmalarla iş ağları genişletilebilir.

34. Enerji Verimliliği Haftası’nın en önemli etkinliği olan 14–17 Ocak 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan 6. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı ( EVF) ile ilgili daha detaylı bilgi almak için info@evf.gov.tr mail adresi üzerinden iletişim kurulabilir.

cevreciyiz.com , Türkiye’nin sürdürülebilir bankası TSKB tarafından desteklenmektedir.