Portföy Yönetimi

Ekonomi dünyası ve piyasalar teknolojik gelişmelere paralel olarak gün geçtikçe karmaşık bir hale gelmektedir. Farklılaşan ürünler, coğrafi bölgeler ve mevzuatlar, kazançlı yatırım fırsatları arayan kişi ve kurumları çözümü güç denklemlerle karşı karşıya bırakmaktadır. Özellikle profesyonel yaşantısı nedeniyle portföylerini yönetmek için yeterli zamanı olmayan bireysel ve kurumsal yatırımcıların, risk tercihlerine uygun doğru ürün bileşimini bulması giderek zorlaşmaktadır.

Portföy yönetimi hizmetlerimiz ile bilgi ve deneyimimizi müşterilerimizin varlık ve hedefleriyle buluşturarak risk tercihi ve getiri beklentilerine en uygun yatırım performansını hedefliyoruz.

Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) düzenlemelerine uyum çerçevesinde müşterilerimize sunduğumuz sermaye piyasası ürünlerine yönelik hizmet yelpazesini daha da genişletmek, etkinliğini ve ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla, Portföy Yönetimi hizmetlerini müşterilerimize iştirakimiz Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde sunmaktayız.

Portföy Yönetimi işlemlerinizi, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de açacağınız hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.

Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak yurtiçi ve yurtdışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara dünya standartlarında aracılık ve yatırım hizmetleri sunan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş, geniş müşteri tabanı ve yaygın şube ağı ile TSKB’nin hem önemli bir iştiraki hem de yatırım bankacılığı hizmetlerinde en güçlü iş ortağıdır.

  • Geniş ürün yelpazesi ile müşteri odaklı hizmet anlayışı
  • Gelişmiş teknolojik altyapı ile hızlı ve kaliteli hizmet
  • Yaygın şube ağı
  • İnternet şubesi
  • Tüm müşterilerine anlık piyasa analizi, yorum ve araştırma raporları
  • Yatırım danışmanlığı hizmeti

Farklılaştırılmış Yönetim Grupları

Bireysel Portföy Yönetimi Grupları Başlangıç Tutarları Alt Limitleri
BİREYSEL PORTFÖY YÖNETİMİ GRUPLARI BAŞLANGIÇ TUTARI (TL)
BİRİKİM PORTFÖY 100.000
HİSSE PORTFÖY 100.000
KARMA PORTFÖY 100.000
KATILIM PORTFÖY 100.000
MODEL PORTFÖY 100.000
MEVDUAT PORTFÖY 250.000
TÜREV PORTFÖY GRUPLARI 250.000

cevreciyiz.com , Türkiye’nin sürdürülebilir bankası TSKB tarafından desteklenmektedir.