Kurum içi iletişim

TSKB, kurum içi iletişim faaliyetleri ile çalışanların aynı platformda buluşarak ortak bilinçle hareket etmesini sağlıyor. Bu faaliyetler ile Bankaya aidiyet duygusunu yerleştirmeyi ve devamlılığını sağlamayı, kurum içi veya dışı bu motivasyonu yaşatmayı hedefliyor.

Yapılan faaliyetler kapsamında takım oyunları ile Banka’da, her kıdemden çalışanı bir araya getirerek; takım ruhunu, motivasyonu ve iş verimliliğini artırmayı hedefliyor. Farklı bölümlerde ve farklı kıdemlerde çalışanların bir araya gelerek kurduğu çeşitli spor takımları, yıl içinde şirketlerarası kurumsal turnuvalarda TSKB’yi temsil ediyorlar.

Sponsor olunan kültür sanat etkinliklerine çalışanlar için ücretsiz bilet ve katılım fırsatı sağlanıyor İş stresini azaltmak ve çalışma ortamını daha eğlenceli kılmak adına öğle tatillerinde çalışanlar arasında tavla turnuvaları ve masa tenisi turnuvaları düzenleniyor.

Aynı zamanda, çalışanların kişisel gelişimini desteklemek için herkese çeşitli konularda seminerler düzenleniyor. Çalışanlar, Bankanın ilan panosunda paylaşmak istedikleri çeşitli konulardaki ilanlarını asabiliyor ve ilk etapta iş arkadaşlarına ulaşıyorlar.

cevreciyiz.com , Türkiye’nin sürdürülebilir bankası TSKB tarafından desteklenmektedir.