search

Koronavirus salgını sürecinde ekonomiye ve üretim faaliyetlerine destek için müşterilerimizin yanındayız!

23 Mart 2020
- 3 dk Okuma

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen Koronavirüs salgını nedeniyle kaçınılmaz olarak ekonomi ve üretim faaliyetlerinde belli bir yavaşlama söz konusudur.

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin sürdürülebilir kalkınması için sorumluluk alan bir banka olarak, bu zorlu sürecin aşılmasında üretimi ve istihdamı destekleyecek çözüm odaklı adımlarımızla her zaman olduğu gibi bugün de müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Pandemi nedeniyle gelirleri azalırken, nakit akımları olumsuz etkilenebilecek müşterilerimize sağlayacağımız vakabazlı çözümlerle, piyasa koşullarından asgari düzeyde etkilenmeleri yönünde destek sunacağız.

Gerek sağlık, güvenlik ve iş sürekliliği yönünde aldığımız titiz ve kararlı aksiyonlar gerek sorumlu bankacılık uygulamalarımızla çalışanlarımızdan iştiraklerimize, müşterilerimizden fon sağlayıcılarımıza kadar tüm paydaşlarımızla güç birliği içinde bu süreci aşacağımıza inanıyoruz.

Bu süreçte hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, tedavisi devam eden hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.