Covid-19 Önlemleri

TSKB olarak tedbirlerimizi etkin şekilde alıyor, kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz!

Değerli paydaşlarımız;

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası olarak; dünyamızı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) sebebiyle çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlık ve güvenliğini sağlamak, iş sürekliliğini güvence altına almak için, üst düzey koordinasyonla ve yoğun bir şekilde, ilgili önlemleri hayata geçirmekteyiz.

Bu kapsamda, virüsün yaratacağı olumsuz etkileri en aza indirgemek üzere, banka ve iştirak çalışanlarımızı bilgilendirmeyi amaçlayan çalışmalarımız yanı sıra, iş yerlerimizde hijyen, güvenli ulaşım ve hizmet sürekliliğini sağlamaya yönelik tüm önlemleri eksiksiz ve en üst seviyede uygulamaktayız.

Covid-19 virüsünün yayılmasına engel olmak için gerekli önlemleri, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’nın yönlendirme ve bilgilendirme yazılarına paralel olarak güncellemekte ve çalışanlarımıza düzenli olarak hatırlatmalar yapmaktayız.

Bu kapsamda, çalışanlarımızın büyük çoğunluğu uzaktan çalışmaya geçmiş, toplantılar video konferans yoluyla yapılmaya başlanmış, etkinlik ve iş seyahatleri ise belirli bir süre için ertelenmiştir.

Uzaktan çalışma ve online erişim süreçlerimiz sorunsuz şekilde işlemektedir.

Tüm dünyanın ve ülkemizin kısa sürede geride bırakmasını umduğumuz bu süreçte çalışanlarımızın, yöneticilerimizin ve siz değerli paydaşlarımızın güçlü işbirliği ile, her zaman olduğu gibi kesintisiz hizmet vermeye ve hizmet kalitemizi aynı seviyede sürdürmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

TSKB - Türkiye Sınai Kalkınma Bankası

cevreciyiz.com , Türkiye’nin sürdürülebilir bankası TSKB tarafından desteklenmektedir.