search

Portföy yönetimi hizmetlerimiz ile bilgi ve deneyimimizi müşterilerimizin varlık ve hedefleriyle buluşturarak risk tercihi ve getiri beklentilerine en uygun yatırım performansını hedefliyoruz.

Ekonomi dünyası ve piyasalar teknolojik gelişmelere paralel olarak gün geçtikçe karmaşık bir hale gelmektedir. Farklılaşan ürünler, coğrafi bölgeler ve mevzuatlar, kazançlı yatırım fırsatları arayan kişi ve kurumları çözümü güç denklemlerle karşı karşıya bırakmaktadır. Özellikle profesyonel yaşantısı nedeniyle portföylerini yönetmek için yeterli zamanı olmayan bireysel ve kurumsal yatırımcıların, risk tercihlerine uygun doğru ürün bileşimini bulması giderek zorlaşmaktadır.

Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) düzenlemelerine uyum çerçevesinde müşterilerimize sunduğumuz sermaye piyasası ürünlerine yönelik hizmet yelpazesini daha da genişletmek, etkinliğini ve ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla, Yatırım Danışmanlığı hizmetlerini müşterilerimize iştirakimiz Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde sunmaktayız.

Portföy Yönetimi işlemlerinizi, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de açacağınız hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.

Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak yurtiçi ve yurtdışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara dünya standartlarında aracılık ve yatırım hizmetleri sunan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş, geniş müşteri tabanı ve yaygın şube ağı ile TSKB’nin hem önemli bir iştiraki hem de yatırım bankacılığı hizmetlerinde en güçlü iş ortağıdır.

  • Geniş ürün yelpazesi ile müşteri odaklı hizmet anlayışı
  • Cinsiyet eşitliği ile ilgili farkındalık çalışmaları
  • Gelişmiş teknolojik altyapı ile hızlı ve kaliteli hizmet
  • Yaygın şube ağı
  • İnternet şubesi
  • Tüm müşterilerine anlık piyasa analizi, yorum ve araştırma raporları Yatırım danışmanlığı hizmeti
  • Yatırım danışmanlığı hizmeti

Farklılaştırılmış Yönetim Grupları

Bireysel Portföy Yönetimi Grupları Başlangıç Tutarları Alt Limitleri Başlangıç Tutarı
Bireysel Portföy Yönetimi Grupları 250.000
Hisse Portföy 300.000
Karma Portföy 300.000
Katılım Portföy 300.000
Model Portföy 200.000
Mevduat Portföy 250.000
Türev Portföy Grupları 250.000

Para ve sermaye piyasaları aracılık işlemlerinin büyük bölümünü, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de açacağınız hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.