search

Danışmanlık Hizmetleri

TSKB olarak farklı sektörlere özel danışmanlık hizmetlerimizle iş dünyasına ve kalkınmanın tüm aktörlerine katma değer yaratmaya devam ediyoruz.

Finansal danışman, mühendis ve ekonomistlerden oluşan danışmanlık ekiplerimizle Türkiye’nin lokomotif sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara dönüşüm, gelişim ve sürdürülebilirlik yolculuklarında rehberlik ediyoruz.

Ülkemizde yatırım planlayan küresel şirketlere ve fonlara yönelik uluslararası standartta danışmanlık hizmetlerimizle yabancı yatırımcıların en yetkin lokal iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Kalkınma misyonumuz çerçevesinde kamu kurumları ve uluslararası fon sağlayıcılarla güç birliği içinde ülkemiz ekonomisine sürdürülebilir değer yaratacak projelerde yer alıyoruz.

TSKB’nin 70 yıldan fazla bir süredir kalkınma ve yatırım bankacılığı birikiminden güç alan uzmanlığımız, geniş ürün gamımız ve üstün nitelikli danışmanlarımızla sunduğumuz hizmetlerde, müşterilerimizle beraber fark yaratmak ve geleceği şekillendirmek üzere yola çıkıyoruz.

Neler Sağlıyoruz

  • Şirketinizin yatırımlarında ve projelerinde en güvenilir iş ortağınız olmayı değerlerimizin başına koyuyoruz.
  • Hedeflerinizi doğru bilgi ve analizlerle etkin stratejilere dönüştürmenizi sağlıyoruz.
  • Projelerinize getirdiğimiz vizyoner ve objektif bakış açısı ile en doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.
  • Çözüm yetkinliklerimiz kadar öngörü yeteneğimizle de değer yaratıyor, sinyalleri etkin analiz ederek erken dönemde önlem almanızı sağlıyoruz.
  • Projelerinizde, sektörel uzmanlığa sahip finansal danışman, mühendis ve ekonomist ekiplerimizin yüksek kapasitesiyle büyük bir etki yaratıyoruz.
  • Güçlü kaslarımız olan kalkınma ekonomisi, sürdürülebilirlik ve kapsayıcılık modellerini iş süreçlerinize entegre ederek rekabet gücünüzü artırıyoruz.
  • Ülke ekonomisi ve potansiyeline dair 70 yıldan fazla bir süredir lokal bilgi birikimimizi global standartta hizmet anlayışıyla sunuyoruz.