search

Küresel piyasalarda türev işlemlerin hacmi, pay ve borçlanma araçları piyasalarından çok daha yüksek seviyelere ulaşmaktadır.

Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) düzenlemelerine uyum çerçevesinde müşterilerimize sunduğumuz sermaye piyasası ürünlerine yönelik hizmet yelpazesini daha da genişletmek, etkinliğini ve ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla, Yurt dışı Türev İşlem Aracılık hizmetlerini müşterilerimize iştirakimiz Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde sunmaktayız.

Yurtdışı Türev Aracılık işlemlerinizi, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de açacağınız hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’nin uzman kadrolarının sürekli desteği ve Türkçe hazırlanmış işlem platformu YFTRADEINT ile alım/satım işlemlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde yaparken yatırımlarınızı doğalgazdan petrole, kıymetli madenlerden soya yağına kadar geniş bir sektör/ürün yelpazesinde değerlendirebilirsiniz.

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.

Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu olarak yurtiçi ve yurtdışı bireysel ve kurumsal yatırımcılara dünya standartlarında aracılık ve yatırım hizmetleri sunan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş, geniş müşteri tabanı ve yaygın şube ağı ile TSKB’nin hem önemli bir iştiraki hem de yatırım bankacılığı hizmetlerinde en güçlü iş ortağıdır.

  • Geniş ürün yelpazesi ile müşteri odaklı hizmet anlayışı
  • Gelişmiş teknolojik altyapı ile hızlı ve kaliteli hizmet
  • Yaygın şube ağı
  • İnternet şubesi
  • Tüm müşterilerine anlık piyasa analizi, yorum ve araştırma raporları
  • Yatırım danışmanlığı hizmeti

Para ve sermaye piyasaları aracılık işlemlerinin büyük bölümünü, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de açacağınız hesabınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.