search

Ekonomi Dünyasının Yeni Bilgi Kaynağı: TSKB Blog

17 Ağustos 2018
- 3 dk Okuma

Kurulduğu 1950 yılından bu yana Türkiye’nin kalkınması ve yatırım ortamının gelişmesi için değer yaratan Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), ekonomi, kalkınma, sektörler, sürdürülebilirlik ve kapsayıcılık gibi pek çok alandaki geniş bilgi birikimi ve deneyimini TSKB Blog üzerinden paylaşıma açtı. Ekonomi ve finans gündeminin yanı sıra dijital dönüşüm, endüstri 4.0, düşük karbonlu ekonomi gibi uluslararası trendler çerçevesinde kaleme alınan yazılar, kalkınma gündeminin nabzını tutuyor, farklı sanayi kollarında yaşanan hızlı dönüşüme ışık tutmayı hedefliyor.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), 68 yıla dayanan bilgi ve tecrübesini TSKB Blog ile başta iş dünyası ve geleceğin yöneticileri olmak üzere tüm ilgi gruplarının paylaşımına açtı. TSKB uzmanlarının gözünden ekonomik ve sektörel gelişmelerin paylaşıldığı blog, her hafta yeni yazılar ve güncel konularla okurlara ulaşıyor. Eş zamanlı olarak TSKB sosyal medya hesaplarından da paylaşılan TSKB Blog yazıları; kalkınma, sürdürülebilirlik, mühendislik, teknoloji, enerji, turizm gibi pek çok alanda uzman yaklaşık 20 isim tarafından hazırlanıyor.

Ekonomi ve finans gündeminden, pek çok sektörde son trendlere kadar geniş konu yelpazesi

Ekonomi ve finans gündeminin yanı sıra dijital dönüşüm, endüstri 4.0, düşük karbonlu ekonomi gibi uluslararası trendler çerçevesinde kaleme alınan yazılar, kalkınma gündeminin nabzını tutuyor. Türkiye ve dünya ekonomisini; büyümeden çevreye, gelir dağılımından sanayileşmeye kadar geniş bir yelpazede, kalkınma bankacılığı perspektifiyle ele alan TSKB Blog, farklı sanayi kollarında yaşanan hızlı dönüşüme ışık tutmayı hedefliyor.

TSKB Blog yazılarına www.tskb.com.tr adresinden ve TSKB’nin sosyal medya hesaplarından ulaşmak mümkün.

TSKB Twitter: https://twitter.com/tskb_turkey

TSKB Linkedin: https://tr.linkedin.com/company/tskb