search

TSKB Kariyer Atölyesi’ne başvurular başladı

16 Ocak 2017
- 3 dk Okuma

Bu yıl 8’inci kez düzenlenen ve ‘Kalkınma ve Yatırım Bankacılığı’ alanındaki tek işe alım atölyesi olma özelliği taşıyan TSKB Kariyer Atölyesi 2017 için başvurular başladı. 15 Şubat 2017 tarihine kadar sürecek olan başvuru döneminde yabancı dilde eğitim veren üniversitelerin işletme, ekonomi, endüstri mühendisliği bölümlerinin 4’üncü sınıf öğrencileriyle finans ve ekonomi alanında yüksek lisans eğitimi alan öğrenciler başvuru yapabilecek.

Kalkınma ve yatırım bankacılığı alanında tek işe alım atölyesi olma özelliğine sahip olan TSKB Kariyer Atölyesi 2017 için başvurular başladı. İş hayatını gençlere tanıtan ve başarılı adayların işe alınması ile sonlanan TSKB Kariyer Atölyesi başvuruları 16 Ocak 2017 tarihinde başlayarak 15 Şubat 2017 tarihinde sona erecek. Bu yıl ‘Farkını Ortaya Koy’ mottosuyla 13-15 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan TSKB Kariyer Atölyesi’ne yabancı dilde eğitim veren üniversitelerin işletme, ekonomi, endüstri mühendisliği bölümlerinin 4’üncü sınıf öğrencileriyle, finans ve ekonomi alanında yüksek lisans eğitimi alan öğrenciler başvuru yapabilecek. İlgili bölümlerde okuyan öğrenciler, www.tskbkariyeratolyesi.com, www.tskb.com.tr ve Kariyer Atölyesi Facebook sayfasından (facebook.com/TSKB.Kariyer.Atolyesi) başvurular hakkında detaylı bilgi alabilecek ve gelişmeleri takip edebilecek.

Her aşamada öğrencilere gerçek bir iş deneyimi yaşatmak için yola çıkan ve bu yıl 8’inci kez düzenlenen TSKB Kariyer Atölyesi’nde öğrenciler bankacılığı işin uzmanı bankacılardan detaylı bir şekilde öğreniyor. Öğrenciler, iş hayatını birebir deneyimlerken, aynı zamanda katıldıkları kişisel gelişim eğitimleri ve eğlenceli takım oyunlarıyla kariyer olanakları hakkında görüş alma şansı yakalıyorlar. Kariyer Atölyesi’ne katılan ve başarılı bir atölye dönemi geçiren öğrenciler, farklı yekinliklerine göre gelecekte TSKB’de yönetici adayı olma imkânı da yakalayabiliyor.